Laminátové podlahy

Současné laminátové podlahy výrobců ,které má t-parket  v nabídce splňují ty nejnáročnější představy zákazníků na moderní podlahovou krytinu za dostupné peníze. Odolnost proti vodě je již vyřešena speciální HDF deskou s plnou impregnací a sníženou bobtnavostí ,kdy není problém i větší množství vody po několik hodin a podlaha bude stále bez zjevného nebo trvalého poškození.

Údržba:
Při použití doporučených údržbových prostředků nejen ,že dosáhnete kýženého výsledku úklidu ,ale současně díky moderním přípravkům Dr.Schutz utratíte za profesionální údržbu výrazně méně ,než v minulosti.

Hlučnost:
Zásadní  snížení hlučnosti podlah při běžném užívání lze snadno dosáhnout použitím originálních podložek pod naše laminátové podlahy snižující hluk až o 19 Db. Nebo také volbou podložky SILENCE umístěnou na rubu podlahy již z výroby.

Design a cena:
Dokonalého designu pak snadno docílíme použitím originálního příslušenství našich značkových podlah. Velmi příjemně budete překvapení cenovou dostupností těchto podlah ,kdy ceny startují na neskutečných  380,-Kč/m2 vč. DPH a postupují až  k 1 106,-Kč/m2 vč. DPH Proto pokud mohu s čistým svědomím doporučuji laminátovou podlahu pro její skvělé užitné vlastnosti i atraktivní design. Cenu produktu si pak určíte vy sami jako zákazník, který má možnost si vybrat v různých cenových hladinách podle svých představ.

Ochrana:
Doporučujeme pak podlahu chránit vhodnými kluzáky nebo podložkami  pod nábytek. Zvýšíte tak akustický komfort i životnost své nové podlahy.


―›  Video

Dejte nám šanci udělat Vám podlahu vašich snů.
Nemusíte se rozhodnout hned. Kalkulace je vždy zdarma.

Chci spočítat cenu za podlahu

© T-parket s.r.o.

Vytvořilo studio  BOXART