Kancelářské koberce

U nás v t-parketu nám záleží na maximální spokojenosti našich zákazníků a proto vždy volíme materiály s odpovídající vkusem i technickou dokonalostí. Ani u  koberců tomu není jinak, můžete od nás čekat další přidanou hodnotu materiálů a služeb, pro kterou se spolu s námi nadchnete.

 

Pro kancelářské prostory je dnes již standardem volba kobercových čtverců nabízející téměř neomezenou možnost výběrů designových variací motivů i barev. Technologickou úroveň těchto moderních materiálů podtrhnout jejich kosmické vlastnosti. DESSO AirMaster je první produkt na světě, který získal GUI Štítek Gold Plus, nejvyšší možná akreditace udělená společností Gesellschaft für Umwelt- und Innenraumanalytik (GUI), přední německá nezávislá organizace pro testování kvality ovzduší. Vědci v laboratoři GUI měřili schopnost DESSO AirMaster snížit koncentrace jemného prachu, v 15 zkušebních místnostech zařízeno různými podlahovými řešeními (hladká podlaha, standardní  smyčkový koberec) koberec a DESSO AirMaster).

Výsledek
DESSO AirMaster je 8krát účinnější při zachycení a udržení jemného prachu než hladké podlahové krytiny jako jsou npř. PVC nebo LVT. Je také čtyřikrát účinnější než standardní řešení koberců. Dýchání čistého vzduchu je základní lidské právo. Přesto znečištěné ovzduší je rostoucí riziko pro zdraví lidí, způsobující ročně 7 milionů úmrtí Světové zdravotnické organizaci. Když přemýšlíme o kvalitě ovzduší, většinou  máme tendenci představovat si městský smog, těžký průmysl nebo ulice znečištěné výfukovými plyny z automobilů. Ale kvalita vnitřního vzduchu je stejně důležitá, ne-li více, protože trávíme 90% času uvnitř.

Drobné, neviditelné částice zvané částicová hmota, také známé jako znečištění částic nebo jemný prach, hrají určující faktor kvality ovzduší pro domovy a pracoviště a jsou přímo spojeny se zdravotními riziky. Částice s aerodynamickým průměrem 10 μm nebo menším mohou obsahovat mikrobiální kontaminanty, jako jsou plísně, pyl a alergeny, které mohou vést k dýchacím problémům a alergickým reakcím. Mohou také ovlivnit srdce a plíce a způsobit vážné fyziologické účinky problémy. Přijetí opatření ke zlepšení kvality vnitřního ovzduší je zásadní na lidské zdraví a pohodu, nyní i v budoucnosti. Značka GUI Gold byla udělena na základě průměru 15 opakování testů, ve kterých vynikající výkon zachytávání jemného prachu DESSO AirMaster byl změřen, aby bylo zajištěno, že výsledky jsou vědecké a během některých testů se ukázalo, že DESSO AirMaster je až 20krát účinnější při zachycování a udržení jemného prachu než hladké podlahové krytiny.


Dejte nám šanci udělat Vám koberec vašich snů.
Nemusíte se rozhodnout hned. Kalkulace je vždy zdarma.

Chci spočítat cenu za podlahu

© T-parket s.r.o.

Vytvořilo studio  BOXART