Bytové koberce

Pro bytovou oblast se u nás v t-parketu zaměřujeme v případě koberců na maximální komfort, kterého lze v současnosti dosáhnout. Proto vám nabízíme možnost použití kvalitních kobercových podložek FloorWise, které zajistí hedvábný došlap v každém okamžiku užívání koberce.

Zvolený typ koberce, jeho cena  i design pak záleží již pouze na vašem osobním vkusu i možnostech  renovovaných výrobců koberců jako jsou VorWERK  či  LANO. Pro udržení co nejdelší životnosti  nabízíme jako jediní v regionu  pokládku způsobem napínání koberců do napínací lišty. Tato technika vám zajistí dokonalé užívání koberce s velmi atraktivními náklady na pořízení. Vhodným výběrem soklové lišty  bude dokončení vaší nové podlahy završeno.


Zdravé životní prostředí:

My v t-parketu spolupracujeme s výrobci ,kterým stejně jako nám záleží na udržitelném  životním prostředí a bereme proto náš přístup k tomuto tématu velmi vážně. Většina materiálů, které používáme při realizaci podlah je  v současné době plně recyklovatelná a to přímo ve výrobních prostorách  samotných výrobců a tím v nemalé míře pomáháme přispět k ochraně životního prostředí.
Dejte nám šanci udělat Vám podlahu vašich snů.
Nemusíte se rozhodnout hned. Kalkulace je vždy zdarma.

Chci spočítat cenu za podlahu

© T-parket s.r.o.

Vytvořilo studio  BOXART