Dřevěné podlahy

1. Zdraví: Dřevěné podlahy jsou hygienické, pružné, teplé a mají malou elektrickou vodivost. Jsou vhodné i pro alergiky, protože nevážou prach. 
2. Návrat k přírodě: Máte pocit, že s parketami si přinášíte domů i kus přírody. Dřevo vyzařuje teplo, pohodlí a harmonii. To působí blahodárně na tělo i duši. 
3. Dlouhý život: Věděli jste ,že životnost parket je při správné údržbě více než 300 let. Dřevo je možné mnohokrát přebroušením ošetřit novou vrstvou laku a tím jsou parkety stále krásné.

4. Rychlý úklid: Pro údržbu parket stačí otírání vlhkým mopem nebo vysávání prachu. Máte tak čisto během chviličky.
5. Příjemně mazlivé: Malá vodivost tepla způsobuje, že parkety jsou příjemné a teplé na dotek. Jejich tepelná propustnost však umožňuje i použití podlahového topení.
6. Vaše svaly a klouby jako v bavlnce: Dřevo je pružné vůči krokům a nárazům. Tím se zabrání předčasné únavě svalstva a vaziva nohou. Ani po několika hodinách chození nevzniká dlažební únava.
7. Krása a styl: Klasické, moderní, stylové - vždy je z čeho vybírat. Kombinace dřevin a různých povrchů poskytuje možnosti uplatnit parkety kdekoliv. Díky dokonalé povrchové úpravě je možné parkety položit i v náročných zónách, jakými jsou kuchyně či předsíň. 
8. Luxus: V minulosti se parkety nacházely jen v zámcích a rezidencích, později v bytech vyšší společnosti. Tato exkluzivní image je i dnes výsadou parket.
9. Parkety se o vás starají: Dřevo žije i po zpracování a potřebuje přiměřený ekosystém. Optimální teplota je 20-22 ° C a relativní vlhkost vzduchu 55-65. Takové klima je příjemné a zdravé i pro člověka.
10. Na životním prostředí záleží: Dřevo je jedna z mála obnovitelných surovin. Jeho používáním se šetří jiné, neobnovitelné přírodní zdroje. Samotná spotřeba energie při zpracování dřeva je nejnižší ze všech materiálů. Evropští výrobci parket používají pouze dřevo, které pochází z tuzemské kontrolované těžby. Exotické dřevo je dovezené pouze z těch zemí, kde platí zákony o ochraně lesů.


Dejte nám šanci udělat Vám podlahu vašich snů.
Nemusíte se rozhodnout hned. Kalkulace je vždy zdarma.

Chci spočítat cenu za podlahu

© T-parket s.r.o.

Vytvořilo studio  BOXART