Vinylové dílce

Vinylové podlahy – prodejna Prostějov, T-parket – vám nabízí:

Vinylové podlahy Vinyl Floor Forever

logo-vinyl-floor-forever

Vinylové podlahy Floor Forever nabízí širokou škálu dekorů s autentickou strukturou dřeva nebo betonových dlaždic. Tyto vinylové podlahy jsou extrémně stabilní, jednoduché na údržbu, výborně tepelně i zvukově izolují a lze je pokládat na vodní podlahové topení. Můžete vybírat z široké škály barevných odstínů a různých dřevin, jako je dub, buk, jasan, třešeň. Vinylové dílce s nášlapnou vrstvou 0,55 mm jsou vhodné i do komerčních prostor.

Vinylová podlaha – skladba

Jednotlivé funkční vrstvy podlahy jsou tepelně slisované do jednolitého pevného materiálu.
Skladba vinylové podlahy

Praktický povrch vinylu

Praktický povrch vinylu

Díky kvalitnímu povrchu s trvalou polyuretanovou úpravou a šesti vrstvám zůstanou podlahy Vinyl Floor Forever stále jako nové. Hravě zvládnou i ostré drápky Vašeho miláčka.

Naši snahou je vám co nejvíce zjednodušit práci. Podívejte se na katalog vinylových podlah k nahlédnutí online – zde. Věříme, že budete s širokou nabídkou spokojeni.

Cena je také důležitým faktorem pro mnoho z vás, proto jsme pro vás připravili ceník vinylových podlah k nahlédnutí online – zde. Naleznete tady různé cenové kategorie, zcela jistě si vyberete takovou podlahu, která vám bude naprosto vyhovovat po všech stránkách.


quick-step_livyn

Vstupte do světa Livyn, světa pohodlných a kvalitních podlah s přirozeným vzhledem

Pokud se právě rozhodujete, jaký typ podlahy použít v novém nebo renomovaném interiéru, máte opravdu z čeho vybírat. Nabízíme vám luxusní vinylové podlahy, které svým dokonale přirozeným vzhledem připomínají  dřevo a disponují všemi praktickými výhodami syntetického materiálu. Patří k nim rychlá pokládka podlahové krytiny, ale i její nenáročná údržba.

Přehled vinylových podlah Everal k nahlédnutí online – zde.


gerflor_logo

Luxusní vinylová podlaha je vhodná prakticky do každé místnosti včetně kuchyně či koupelny a nabízí množství dřevěných i kamenných dekorů.

Stálé inovace

Gerflor investuje do výzkumu s cílem poskytnout zákazníkům vysoce kvalitní podlahy založené na nejnovějších poznatcích.

  • Jednodušší pokládka i použití
  • Optimální komfort
  • Inovativní a působivé dekory
  • Mimořádná odolnost proti poškození
  • Respekt k životnímu prostředí

Přehled vinylových podlah Gerflor k nahlédnutí online – zde.


2000px-logo_forbo

Luxusní vinylové dílce vám nabízí estetickou realitu přírodního dřeva i kamenných podlah a zároveň vám poskytuje výhody trvanlivého a odolnéhovinylu: pocit tepla pod nohama, kročejový útlum, pevnost a trvanlivost, snadná instalace a údržba.

Všechny nové kolekce přestavují naprosto realistické přírodní a abstraktní dekory, které byly vyrobeny nejmodernějšími výrobními technikami a postupy tak, aby bylo vytvořeno co nejrealističtější a nejpřirozenější vyjádření materiálu v luxusních vinylových dílcích.

Luxusní vinylové dílce dospěly do nové kategorie podlahových krytin, která snadno získává podíl ve všech typech segmentů trhu. Ať už jsou to obchody, místa pro trávení volného času, pohostinství, kanceláře nebo školy či zdravotnická zařízení. Vinylové dílce jsou uznávané jako snadno instalovatelná, jednoduše udržovatelná a vysoce kvalitní podlahová krytina, která má vzhled a povrch svých přirozených protějšků, ať už se jedná o dřevo, kámen nebo abstraktní materiál. Jako se často stává v případě rozvoje trendu, nabídka vinylových dílců prudce expandovala.

Novinka!

Připravili jsme pro vás plánovač sametových vinylových dílců Flotex od společnosti Forbo – zde.

 

Přehled luxusních vinylových dílců Forbo k nahlédnutí online – zde.


terhuerne_signet_gb

Název ter HÜRNE je synonymem pro fascinující, vysoce kvalitní podlahy. Pro všechny, kteří chtěří kladou na vinylové podlahy vysoké nároky.

Pokud tedy sháníte vinylové podlahy Prostějov, jste na správném místě. Máme širokou nabídku podlahových krytin, určitě si vyberete.


brased

Od roku 1991 dováží tato společnost podlahové krytiny pro bytové i komerční objekty a my vám je nabízíme v naši prodejně podlah v Prostějově, T-Parket s.r.o., zároveň vám poskytneme i kvalitní pokládku podlah v Prostějově a okolí.

Nabízíme nejen vinylové podlahy, ale také PVC podlahy bytové i PVC komerční, kaučukové a pryžové podlahy, přírodní linoleum Marmoleum, laminátové plovoucí podlahy, dřevěné třívrstvé plovoucí podlahy, kvalitní bytové metrážové koberce, objektové zátěžové koberce a zátěžové kobercové čtverce. Speciální místo zaujímá sametový vinyl – Flotex.

Pro lepší představu vám poskytujeme plánovače podlah, které vám ulehčí rozhodování o vaši nové podlaze.

Vinylové podlahy OBJECTFLOR

Vinylové podlahy od německého výrobce Objectflor jsou navrženy pro domácí, ale i kancelářské prostory. Dekory vychází z reálné předlohy dřeva, dlažby, přírodního kamene nebo tepaného plechu. Podlahy jsou: odolné, všestranné, snadno údržbové, hygienické, teplé, realistické a cenové dostupné.

Plánovač podlah OBJECTFLOR naleznete zde.

Vinylové podlahy PROJECT FLOORS

Kvalitní vinylové podlahy německého výrobce Projecst Floors jsou známé pro svou realistickou strukturou dřeva, kamene nebo keramických materiálů. Project Floors jsou vyráběny v různých kolekcích, které se od sebe liší tloušťkou nášlapné vrstvy, třídou používání a provedením. Všechny kolekce jsou určeny k celoplošnému lepení.

Plánovač podlah PROJECT FLOORS zde.

Kde nás najdete

Kontaktní údaje

Prodejna podlah – T-parket s.r.o.

Email:     trunecka@t-parket.cz

Telefon: +420 777 640 008

Adresa:   Drozdovice 81a, Prostějov 796 01

 

IČ: 27727432

DIČCZ27727432