PVC/ vinyl v rolích

PVC (vinyl v rolích)

Prodej podlah Prostějov, T-Parket s.r.o. má v nabídce i PVC podlahové krytiny splňují svými kvalitativními, estetickými i užitnými hodnotami všechny požadavky na moderní podlahy. Snadno se udržují a vyznačují se vysokou odolností proti opotřebení. Kromě dobrého vzhledu a vysoké odolnosti pomáhají tyto krytiny (PVC/ vinyl v rolích) vytvářet antialergické prostředí.

Výhody

  • dlouhá životnost
  • odolnost proti značnému zatížení a vtisku koleček nábytku
  • odolnost vůči vypálení hořící cigaretou
  • cenová dostupnost
  • hygienická nezávadnost
  • vysoká dekorativní hodnota
  • snadná svařitelnost za účelem získání vodotěsné podlahy
  • výroba převážně z přírodních surovin
  • antistatické vlastnosti

gerflor_logo
Gerflor 
je francouzská společnost. Značka Gerflor je dobře známá mezi spotřebiteli a zároveň univerzálně uznávaná jako přední výrobce v oblasti podlahových krytin.

 

Kompletní produktová řada podlah Gerflor k nahlédnutí online – zde.


logo-vinyl-floor-forever

Vinylové podlahy LV Luxury Vinyl

Heterogenní vinylové podlahy v rolích LV Luxury Vinyl zahrnují širokou škálu dekorů v šířkách 2 m a 4 m, které jsou rozdělené do čtyř kolekcí podle typu zátěže. Kolekce Comfort s nášlapnou vrstvou 0,3 mm a celkovou tloušťkou 3,2 mm je určená do domácností. Spodní vrstvu tvoří pěna a tento typ podlahy je určený pro celoplošné přilepení. Další kolekcí je Exclusive, která je díky nášlapné vrstvě 0,5 mm a celkové tloušťce 2,4 mm určená do lehce komerčních prostor. I tyto podlahy je nutné celoplošně přilepit. Obě kolekce nabízí mimořádně zdařilé dekory se vzhledem dřevěné podlahy.
Pokud sháníte podlahu do více zatěžovaných prostor, jako jsou kanceláře, restaurace, obchody nebo školy, pak můžete vybírat z kolekcí Object a Bestseller. Kolekce Object je s nášlapnou vrstvou 0,6 mm a celkovou tloušťkou 2,4 mm naprosto ideálním řešením. S barevnými dekory vytvoříte naprosto jedinečný interiér. Kolekce Bestseller je díky nášlapné vrstvě 0,7 mm, celkovou tloušťkou 2,5 mm a pěnovou podložkou vhodná jak do komerčních prostor, tak i do domácností. S touto pěnovou podložkou může být pokládána do 20 m² zcela bez lepení. A díky tomu je skutečným bestsellerem. Všechny dekory jsou skladem.

Online katalog k nahlédnutí – zde.


Proč zvolit PVC podlahu?

Jednoduchá pokládka

PVC podlahoviny mají výhodu jednoduché pokládky v jakékoliv místnosti za dobu v průměru ne delší než půl den.

Snadná údržba

Stačí běžná údržba pomocí vysavače a mopu a podlaha zůstane hygienicky čistá a beze skvrn.

Příjemná chůze

Měkká a přátelská s příjemně teplým pocitem pro bosé nohy.

Zvuková izolace

PVC podlahy tlumí zvuk nejvíce za všech typů podlahových krytin, takže váš byt bude příjemně tichý.

Přijďte se podívat na široký sortiment podlah Prostějov do prodejny T-Parket s.r.o.. K vybrané podlaze vám rádi zajistíme i odbornou pokládku podlah v Prostějově a okolí.

Kde nás najdete

Kontaktní údaje

Prodejna podlah – T-parket s.r.o.

Email:     trunecka@t-parket.cz

Telefon: +420 777 640 008

Adresa:   Drozdovice 81a, Prostějov 796 01

 

IČ: 27727432

DIČCZ27727432