Laminátové podlahy

LAMINÁTOVÉ (plovoucí) PODLAHY

quickstep_logo

Prodej laminátových plovoucích podlah Prostějov, prodejna T-Parket s.r.o. nabízí například laminátové podlahy Quick-Step, ty pravé podlahy pro každý interiér. Prkna a dlaždice. Široká a malá prkna. Moderní a tradiční. Quick-Step se hodí do každé místnosti a pro každého.

Systém Quick-Step UNICLIC doslova postavil na hlavu svět moderních laminátových podlahových krytin. Nyní je možné instalovat panely laminátových podlah těsně vedle sebe – bez spár a bez lepení. S použitím rotační techniky můžete doslova natočit dráhu a západku proti sobě, jen tak ručně, dokud neuslyšíte zaklapnutí. Spoje dokonale zapadnou, podlaha je ihned připravena. Laminátové podlahy jsou často nazývané také plovoucí podlahy, nebo laminátové plovoucí podlahy.

Přehled laminátových plovoucích podlah Quick-Step

Online k nahlédnutí – zde.


egger

Laminátové podlahy Floorline jsou vlajkovou lodí společnosti Egger. Je možno si vybrat z devíti produktových řad, které zahrnují na osm desítek různých dekorů, kombinovaných s celkem sedmi povrchovými úpravami, dvěma typy přiznaných spár a třemi provedeními podložek tlumících kročejový hluk.

 


Balterio_logo_2016_Q

Autentické povrchové úpravy

Balterio je skutečným mistrem v napodobování přírodní struktury dřeva. Povrchová úprava 3D Wood Effect zdůrazňuje přirozený reliéf dřeva ve variacích stupňů lesku od matu až po satén a hedvábí. Díky synchronizovanému procesu struktury dřeva se laminátová podlaha Balterio stává True to nature®. Exluzivní technologie Chromezone® vylepšuje povrchovou úpravu True to nature® tak, že žilkování dřeva propůjčuje lesk. Ručně hoblovaná povrchová úprava Handscraped® dodává podlahovým dílcům mistrovský vzhled, jako kdyby byla každá lamela ručně vyrobená. Díky nové technologii Panoramic design® dekory působí, jako kdyby přecházely z lamely na lamelu, a vytváří tak dojem nekonečných prken. Celý efekt podtrhují elegantní V-drážky, které dotváří dokonalý vzhled skutečných prken.

Inovační zámkové systémy

Zámek PressXpressZámek ClickXpressZámek DropXpress

Inovační zámkové systémy zajišťují snadnou pokládku laminátových podlah Balterio. Rotační systém zámku ClickXpress® usnadňuje spojení jednotlivých lamel dohromady a výsledkem je pevná, bezešvá podlaha. U kolekce Stretto se systémem DropXpress® na krátké straně zapadnou lamely lehce do sebe. Díky nejnovějšímu zámkovému systému PressXpress® u kolekcí Gradeur, Infinity, Experience a Quattro Vintage stačí podlahové lamely přitlačit k sobě. Svorka uvnitř lamely zajistí okamžité spojení krátkých stran, čímž vznikne hladký a silný spoj. Stačí pouze „zatlačit“ lamelu na místo od začátku až do konce.

Plovoucí podlahy jsou velice oblíbenou podlahovou krytinou. Navštivte naši prodejnu podlah v Prostějově a pokud budete chtít, zajístíme vám i pokládku podlah v Prostějově a okolí. Máme dlouholeté zkušenosti a bohaté reference.

Katalog podlah Balterio

Katalog k nahlédnutí online – zde.

Ceník podlah Balterio k nahlédnutí – zde.

Kde nás najdete

Kontaktní údaje

Prodejna podlah – T-parket s.r.o.

Email:     trunecka@t-parket.cz

Telefon: +420 777 640 008

Adresa:   Drozdovice 81a, Prostějov 796 01

 

IČ: 27727432

DIČCZ27727432